הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

מתנות סוף שנה


מתנות סוף שנה
כל שנה אנחנו מחפשות רעיון מקורי למתנות סוף שנה. מתנות סוף שנה לגני ילדים, מתנות סוף שנה בבית הספר, לכל זה אנחנו צריכות מתנות לילדים. בדרך כלל המטלה לחיפוש מתנות סוף שנה היא של ועד הכיתה או ועד הגן, והאמהות מחפשות מתנה מקורית ושימושית. לרוב, נוח מאוד לעשות חיפוש עבור מתנות סוף השנה דרך האינטרנט, תוכלו למצוא מתנות מיוחדות ומעוצבות שאין בחנויות הרגילות.
 
 תיק טרמי לים ולבריכה    תיק טרמי גדול לים 30/40 ס
 
 
קרמים ומוצרי ספא    
רעיונות נוספים למתנות סוף שנה ניתן לראות בקטיגוריית מתנות לאישה או מתנות סוף שנה
ניתן להרכיב חבילות לפי בקשתכם
 
 מתנות סוף שנה  מתנות לסוף שנה שמיכה ומגבת וקרמים

השנה הוספנו מבחר מתנות סוף שנה לילדים שהם תיקים נוחים ויפים. התיקים הם עם בידוד פנימי טרמי,  ששומר על חום וקור הפריטים ששמים בתוך התיק. יש גם רוכסן פנימי בתוך התיק ותא לשים בו כסף או טלפון. זהו רעיון מקורי למתנות סוף שנה מיוחדות ואיכותיות, תיק טרמי מאויר וצבעוני עם כתפיות מתכווננות לגודל הילד.
 
מתנות לסוף שנה למורות או לגננות, אפשר להכין לפי תקציב רצוי מארז של פריטי פינוק הכולל מגבת פנים, קרם ידיים, סבון ריחני, כל זה ארוז יפה בעיצוב כמו סידור של פרחים, וכך אפשר להעניק מתנות סוף שנה לגננות זר מוצרי ספא ריחני וכייפי. הרי לכולן כבר יש הכל, והכוונה היא לתת משהו לתשומת לב, ולהודות מקרב לב על העבודה הקשה שהמורות והגננות עושות. והרי אנחנו יודעות בתור אמהות כמה העבודה עם הילדים מאתגרת וחשובה..
מתנות סוף שנה למורות יכולות להיות זר פרלינים יפה עם קישוטים ועם כרטיס ברכה מרגשת שיביע את תודתינו, הכוונה פה לתת תשומת לב, מתיקות, הערכת תודה. זר פרלינים שיהיה מתנה לסוף שנה מעוצבת וצבעונית עם מתיקות של פרלינים טעימים שיוכלו לכבד את כולם.
מתנות סוף שנה לגננות יכולות להיות לפי תקציב זהה לכל הגננות והסייעות או לפי תקציב קצת יותר גבוה לגננת של הגן ולסייעות מתנה לתקציב נמוך יותר במעט. אל תשכחו את צוות המורים המקצועיים, שגם להם אפשר לתת מתנה קטנה לעבודה שהם עושים עם הילדים.
 
מתנות סוף שנה  מתנות סוף שנה
אז לכל חברות ועד הכיתה או ועד הגן של, אנחנו מציעות מבחר מתנות לסוף שנה, שימושיות, איכותיות שיהיו למזכרת כייפית ויפה מהשנה שעברה עלינו.

 

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש