הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » מתנות לגבר, לאבא ולבעל

מתנות לגבר, לאבא ולבעל

אכן זו משימה לא פשוטה להפתיע גבר עם  מתנות לגבר מיוחדות ומפתיעות. אנחנו צריכות לחשוב הרבה מאוד ולהשקיע מאמצים, חיפושים, אנרגיה והברקות למיניהן כשאנחנו רוצות לשלוח מתנות לגבר ליום הולדת או מתנה לגבר ליום נישואין.
 
 
גם מתנה לאבא וגם מתנה לחבר זו משימה קשה. תלוי כמובן קודם כל באופי של המקבל.
אם את ברת מזל ואת צריכה לשלוח מתנה לאבא שלך שהוא די קליל באופי שלו ולא יעשה ממש סיפור מכל דבר, אז הסתדרת ואין לך בעיה. את יכולה לשלוח מתנות לאבא זר פירות יפה או זר מתוק מעוצב וצבעוני ופשוט תצרפי כרטיס ברכה עם כיתוב ממש יפה ומחמיא לכבוד היום הולדת של אבא ואתם כולכם בסדר.

אם את צריכה לשלוח מתנות לחבר ואתם בתחילת הדרך שלכם יחיד, זה גם די פשוט מהסיבה הפשוטה שממך הוא עדיין לא קבל הרבה מתנות ואת בהחלט תוכלי להיות מקורית עם כל מתנה לחבר שתשלחי לו. או בקבוק שתייה אקולוגי שנוח גם לספורט ולרכיבה על אופניים, או מתנה לחבר ליום הולדת שהיא מכונת בירה, להכנת בירה בייתית. הרבה נשים הזמינו אצלנו באתר את המתנה הזו לחבר שלהן והיו ממש מרוצים. למי שאוהב שלתות בירה ולהכין באופן עצמי בבית, זה נחמד ואת בהחלט תהיי מקורית בבחירת מתנה לחבר ליום הולדת או ליום של פינוק ולשמח אותו.
מתנה לגבר שהיא מתנה לבעל, זה כבר מתחיל להיות משימה יותר רצינית, את צריכה להשקיע ולבדוק בדיוק מה הוא עושה באותו היום ואיפה תוכלי לשלוח מתנה לגבר שהוא במשרד או בפגישה ואת תוכלי להפתיע אותו עם מתנה מיוחדת. את יכולה לשלוח מתנות לגבר זר מתוק מעוצב ואפילו זר שוקולדים כשר בדצ. יש לנו מבחר גדול של זרי שוקולד עם כשרות בדצ לכל שומרי הכשרות למשלוח מתנות כשרות למהדרין או כשרות בדצ.

מתנות לגבר ליומולדת או  מתנות לגבר ליום נישואין לרוב הכי נוח לשלוח סלסלת פירות חתוכים או זר פירות חתוכים מעוצב ומיוחד. מתנות לגבר הן תחום שקשה לנו לקלוע ממש להעדפה של הבחור ואז פשוט ללכת על הכי נוח ופשוט, פירות טעימים או שוקולדים טעימים שיהיו מתנה צבעונית מתנה לגבר שיהיה לו טעים ומפנק. תוסיפי ברכה שיוצאת ממש מהלב וזה פשוט כל מה שצריך. משלוחים מתנות לגבר להיום או ליום למחרת אפשר לכל גוש דן וגם לערים ראשיות בכל הארץ.
נשמח לעזור לכם במשימה הזו של משלוח מתנות לגבר שיהיה לכם מוצלח ויהיה למקבל יום מוצלח וכשלך תיהיה יום הולדת גם את תקבלי מתנה מושקעת ויפה.
 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש