הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » חולצות וחזיות הנקה

חולצות וחזיות הנקה

     
  
שמלה להריון והנקה דגם סוניה            דגם מיקה חולצה נוחה ואופנתית        חלב m שמלת הריון
 
בעיצוב imahot
    
חולצות הנקה בעיצוב חלב m
ראשית, אולי לא ספרו לך, אבל זה מאוד מתיש, מעייף וקשה. ועם כל הטרנד שהנקה מאוד אופתית היום, אני חושבת שאמא מניקה שלא מצליחה להנות מזה או לעמוד בעייפות, שלא תעשה זאת. מי שכן תצליח לעבור את ההתחלה הקשה, לא תוכל להפסיק להניק. חלב אם הוא הטוב ביותר לתינוקך ומגן עליו מפני חיידקים רעים , תחליף חלב אם כמו נוטרילון אשר פותח בהשראת חלב אם מכיל חיידקים טובים אשר מגנים על התינוק.
ועוד חוק חשוב: אין חוקים בהנקה, מה שנכון אצל מישהי אחת יכול להיות שלא יעזור אצלך.
 
 
 
 
 
1. תזונה נכונה של היולדת: הרי מה שאנחנו מכניסות לגוף, זו האנרגיה שלנו והבריאות שלנו. וכשמניקים זו גם הבריאות של התינוק. יש להקפיד על תזונה נכונה ובריאה, אפשר להתייעץ עם דיאטנית או תזונאית, וידוע שדגנים מלאים פירות, ירקות, אגוזים, שקדים, חלבונים, כל אלה מצויינים. לדעתי כדאי להוריד את כל המטוגנים ושומן טראנס וקמח לבן, שיכולים גם לגרום לגזים לתינוק. כשאת אוכלת נכון, את פחות עייפה, יש לך יותר חלב להנקה ואת מרגישה יותר טוב.
 
  
2. איך תדעי מתי התינוק רעב? מתי להניק ומתי התינוק בוכה מתוך עייפות או שסתם מציק לו החיתול עם הקקי? בעקרון התינוק אמור לאכול כל מספר שעות: לפעמים כל שעתיים, לפעמים של שלוש שעות, ובעצם אין ממש חוקיות. תינוק שנולד קטן יכול לאכול כל שעה בהתחלה, או שעתיים.
 
אפשר לנסות להגדיל את הרווח בין הארוחות על ידי מוצץ שיכול טיפה להרגיע, או שאת פשוט יושבת ומניקה לפי הצורך שלו, וכבר אמרתי שזה נורא מעייף וקשה.. אם יש בכי לאחר ארוחה שאת יודעת שהתינוק ינק מספיק, אולי הוא צריך להחליף חיתול, אולי לוחץ לו בבטן ויש קצת גזים, פשוט תדעי שלא מכל בכי צריך ישר לשלוף שד ולהאכיל. הרי כשהם רעבים, הם מנקרים עם הראש על הכתף שלך, או שעושים תנועת חיפוש עם הפה הצידה.
 
 
  
 
 
 
3. שינה ועייפות – חשוב שתשני בזמן שהתינוק או תינוקת ישנים. עזבי את הסידור של הכביסה, עזבי את המקלחת, עזבי הכל ולכי גם לישון. אל תדאגי, הכביסה תחכה לך, כל הבגדי תינוקות, חליפות, חיתולי טטרה, מצעים, הכל יחכה שם אחרי שתקומי ותוכלי לסדר אחר כך. גם אם את לא מצליחה להרדם במשך היום, עדיף שתשכבי חצי שעה ורק תנוחי, זה גם עוזר.
 
 
 
4. ביגוד נוח – לבשי חזיית הנקה נוחה או גופייה, חולצת הנקה, שיהיה לך נוח להוציא את השד ושלא ילחץ לך בשום מקום. שיהיה לך נוח לשבת ולהניק, תארגני לך לידך את הטלפון, מים, עיתון ושלט של הטלויזיה! זה החמ"ל הפיקודי שלך, וכך ההנקה תהיה רגועה וללא הפרעות. בתקופה שאת מניקה שימי לב כשאת קונה שמלה או חולצה חדשה, שנוח להוציא שד ולהניק עם הלבוש הזה.
 
 
 
5. גודש – אם נוצר גודש וכאב, קודם כל שימי בקבוק מים חמים על האזור, ותעסי את הגודש. בהתחלה נורא כואב העיסוי, אך אחרי מספר שניות זה קצת מתפוגג. וכך את מסתובבת בבית עם בקבוק מים חמים, מעסה לעצמך את השד ונראית פשוט מהממת! אבל לא נורא, מה לא נעשה למען ילדינו..
 
6. חינוך בגיל חודשיים – יש שטוענים כי להחזיק על הידיים את התינוק זה לא טוב, ומרגיל אותם להיות מפונקים, וכו'. לכי עם התחושת בטן שלך ועם הכיף שלך, אם נראה לך שהתינוקת שלך צריכה להיות על הידיים וכיף לך לחוש אותה וזה מרגיע אותה, עשי זאת. לקראת גיל שנה ניתן יותר לחנך את התינוקות ולהקנות להם הרגלים. יש ילדים שבגיל שלושה חודשים נרדמים רק על הידיים, ובגיל שנה, הם ירדמו רק במיטה לבד. לכי עם תחושת הבטן שלך ועם האמת שלך, כי מה שטוב לאם יהיה טוב לתינוק.
 
 
 
בהצלחה,
ענת ברג
מנהלת שיווק באתר mystyle.co.il

 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש