הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » איך לבחור מתנה ליולדת

איך לבחור מתנה ליולדת


    מזל טוב!

למבחר של כל המתנות המיוחדות שחפשתם, עברו לקטיגוריית מתנות ליולדת
 
   משלוחי מארזים להיום      בובת פרווה ובגדים לתינוק 
 
   
 
  מתנות ליולדת משלוחים   

בשעה טובה הגיע תינוק חדש לעולם ואיתו המון שמחה ואושר. הם כל כך קטנים וחסרי אונים ובכל זאת הם הופכים את עולמנו ומלמדים אותנו כל יום משהו חדש.
 
   
 
סלסלת פירות  משלוח זר פירות ליולדת

כשרוצים לקנות מתנה להורים הטריים: האמא היולדת והאבא הכמעט יולד מתנה מקורית ולהפתיע אותם, ישנו מגוון גדול מאוד של מוצרים ואפשרויות. מגוון של מתנות ליולדת מעוצבות ושימושיות:
 מתנות ליולדת משלוחים
 
 
   מתנות ליולדת   מתנות ליולדת
 
הכי חשוב, שרוב האנשים יודעים שלא נוח לקבל מתנות גדולות לבית היולדות עצמו, מאחר וכשעוזבים הביתה, כל המתנות והזרי שוקולד או הזרי פרחים מאוד מסרבלים את המעבר. קשה לסחוב גם את התינוק החדש, וגם את הסלקל, התיק של התינוק ושל היולדת, את החבילות שי וכו'.
 
   מתנות ליולדת משלוחים קאפקייקס
 
 
 
יש את סוג מתנות ליולדת שהן די זמניות, כמו: זר שוקולדים, זר סוכריות, פרחים, בלונים. מתנות אלו ארוזות מאוד יפה ובמקוריות. המשלוחים נעשים מהיום להיום ברוב המקרים ולכל בתי היולדות באיזור המרכז.
   
ויש את המתנות השימושיות, שרובן נוצרו על ידי מעצבות – אמהות טריות, שמתוך ניסיונן האישי יצרו פריטים אופנתיים ומעוצבים והכי חשוב: שימושיים: אריזות חיתולים עם ביגוד לתינוק החדש, חבילות לידה המורכבות מביגוד ומגבות לתינוק וגם מתנה ליולדת כמו שוקולד או קרם גוף.
מתנה עם שם התינוק   
מתנה שימושית נהדרת נוספת היא הפיג'ממה, לאם המניקה. זו חליפת הנקה עם חזיית הנקה שכיף להשתמש בה בייחוד בימי החורף, וכשרואים את זה שואלים: איך לא חשבו על זה קודם..
 
מתנה מקורית נוספת, היא התיק לעגלת תינוק: תיק שנפתח לעריסת שינה או משטח החתלה. זהו תיק שניתן לארוז בו את כל המוצרים לתינוק, כמו: בקבוקי נוטרילון, מגבונים, בגדים, וכשהוא נפתח הוא הופך למיטה. נוח מאוד כשיוצאים מהבית ולא רוצים לסחוב עגלה או סלקל.
 
אין ספק שיש מגוון של מתנות, והמקוריות של המעצבות הישראליות עושה את כל האירוע לחגיגה אחת גדולה.
 
 
ענת ברג
מנהלת שיווק לאתר mystyle
 

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש