הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » טיפים לכתיבת ברכות

טיפים לכתיבת ברכות

 
 
טיפים לכתיבת ברכות מצורפות למתנה:
כשרוצים לכתוב ברכה לכל אירוע שהוא: ברכה ליום הולדת, ברכה המצורפת למתנה ליולדת, לחג אהבה, הצלחה בשירות הצבאי, או הצלחה בבחינה, אפשר להעזר בניסוח הברכה בכמה דברים:
* בברכות  שמצורפות למתנת יום הולדת, חשבו על תכונות מיוחדות של מי שמברכים אותו ולציין זאת, למשל: טוב ליבו, נכונות לעזור, יצירתיות, שמחת חיים, אהבת הזולת וכדומה. זה  נחמד לדעת מדי פעם כמה אוהבים את התכונות שלך ומעריכים את מעשיך. אפשר לפרט איך התכונות הללו הן מתנה משמים והן עוזרות לכל הסובבים את המבורך או המבורכת. למשל: "טוב ליבך משרה על כולנו תמיד תחושה שנעים לבלות במחיצתך.. הנכונות שלך לעזור מאירה לנו את היום ואת הרגעים המיוחדים בכל אירוע משמח.."
 
 
* בברכות מתנה ליולדת, חשוב לברך את ההורים וכמובן את התינוק החדש. ברכה לחיים מאושרים, בריאות, אושר ושלווה. "שיהיו הרבה חוויות ורגעים מאושרים למשפחה החדשה, עם הגיעם של התינוק או תינוקת הקטנים". או: "שתחגגו הרבה אירועים שמחים וימי הולדת מרגשים". להורים הטריים: שיתכוננו לחיים החדשים שיחוו מעתה, בין כל החיתולים ובגדי התינוקות וצעצועים של פעוטות, אתם עומדים לחוות רגעים חדשים ומרגשים עם התינוק החדש שהצטרף למשפחה. אין מתנה גדולה יותר מלהעניק חיים, ואתם הצלחתם לעשות זאת!!
 
· בצירוף ברכות למתנה ליום האהבה, אפשר לחשוב על חוויות משמחות שעברתם יחד ולהזכיר רגעים מאושרים. לציין שאתם רוצים עוד לחוות הרבה ימים מאוהבים כמו וולנטיין דיי, או שיהיה לכם כל השנה כל יום כמו יום האהבה (למרות שזה בלתי אפשרי).. או, שהאהבה תפרח בביתכם ושתחגגו עוד הרבה ימי חג האהבה מאושרים יחדיו. שיהיה לכם וולנטיינ'ס דיי מתוק כמו השוקולדים ששלחתם, שתפרח האהבה כמו זר הפרחים ששלחתם..
· בברכות למתנת יום האם, שהיא ביחד עם יום המשפחה, צריכים כמובן להתייחס לאמא היקרה שטורחת כל השנה עבור בני משפחתה, וכמה כיף שהיא מחברת את כל הפאזל המשפחתי לחיי בית נעימים.. או ברכה בסגנון השוקולד: יום משפחה נעים ומתוק כמו זר שוקולדים, שתפרחו ותיהיו מאושרים כל המשפחה יחד בכל ימות השנה ושתלכו בדרך הפרחים הפורחים... 

למעשה,בכל הברכות שמברכים עם המתנות, תחשבו על איזו ברכה הייתם אתם רוצים לקבל, וכך זה יצא לכם מאוד טבעי ובקלות.
וזהו כלל ידוע: כשנותנים גם מקבלים בחזרה.
 
 
בהצלחה.
 
 
 
 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש