הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

שי לחג

 
מה להעניק מתנות לחג לעובדים? שי לחג או תלושים?
 
            
                   
   מתנות לחג לעובדים  מתנות לחג לעובדים
ההתלבטות הרגילה לפני כל חג או אירוע היא האם להזמין לעובדים תווי קנייה או מארז מתנה?
ובכן, ברור שעם תלושי קנייה נוח ללכת לרשתות לקנות מה שהעובדים בוחרים לעצמם, זה מאוד קל ולא מגביל. אבל.. וכאן העניין הסנטימנטלי. הרי אין כמו מתנה מקורית ומפתיעה, שארוזה יפה. אילו סוגי מתנות לחג אנחנו מכירים?
 
     שי לחג
למעשה, ניתן בקלות לעשות חלוקה של אירועים ולפיהם לתת לפעמים שי לעובדים ולפעמים תלושי חג. למשל, לימי הולדת לעובדים מאוד נחמד להעניק מארז שי לעובד שכולל פריטים שגם נשארים כמזכרת. ניתן להדפיס על מגבת או לוגו החברה ובכך לעשות פרסומת וקידום מכירות לארגון, ולשלב עם זה זר מתוק שהוא  שוקולדים או בובת דובי קטנה וחמודה.
 
בקטיגוריית "חגים" שלנו תוכלו למצוא מגוון מתנות לחג לעובדים ומארזי שי לחג.
 
אפשר גם להעניק מתנה שהיא גיפט כארד או בלעז: gift card של בית קפה, שבו ניתן לקבל ארוחת בוקר זוגית או לקנות במקום פריטים מעוצבים. זהו טרנד חדש בתחום המתנות לעובדים וזה מאוד מקורי ונחמד. העובד יכול ללכת לארוחת בוקר זוגית או ארוחת צהרים ביום ההולדת שלו או ביום פינוק אחר שהוא בוחר לעצמו עם בת או בן זוג.
  מארז שי לחג   מתנות לחג לעובדים
 
כמובן אירוע כמו לידה, הכי מוצלח לשלוח חבילת מתנה. המארז מכיל פריטים שימושיים, כמו: אוברול לתינוק, מגבת, בובה, שמיכה וכד'. ניתן לשלוח זאת לבית היולדות או לבית אחרי שחוזרים מבית החולים. ראו : מתנות ליולדת
 
אירוע נוסף שעדיף לשלוח מתנה הוא מעבר דירה או משרד. נחמד מאוד לשלוח מארז שבו עוגיות, או ספלי קפה שישמשו כמובן לאירוח, ותמיד טוב שיש. גם בארגון ימי כיף לעובדים או כנס ללקוחות פוטנציאלים, מומלץ לחלק למשתתפי הכנס מוצרי פרסום ושיווק שהם גם ישמשו כקידום מכירות לארגון.
 
כיום, הרבה ארגונים מעניקים גם לספקים שלהם מתנות ומארזי שי, לחגים כמו ראש השנה או פסח. המגמה הזו כמובן עומד בבסיס התפיסה הטוענת שכשיש לך ספק שהוא מרוצה ומוערך, הרי הוא יעניק לך שירות הרבה יותר טוב. כמו כשהעובד מתוגמל ומוערך, הוא יהיה יותר יעיל ופרודוקטיבי לארגון שלו וכך כל הצדדים מרוויחים.
 
אפשר לסכם זאת, שלאירוע גדול כמו חג: ראש השנה או פסח, העובדים בודאי יעדיפו לקבל תלושים או תווי קנייה לרשתות הגדולות, הפרוסות בכל הארץ. לאירועים אחרים במהלך השנה כמו כנסים או ימי כיף לעובדים, יום הולדת או לידה, עדיף לשלוח מתנה לעובדים, או מארזי שי.
 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש