הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » רעיונות לעיצוב שולחן הארוחה

רעיונות לעיצוב שולחן הארוחה

 

עיצוב שולחן לארוחת חג או ארוחת ערב למשפחה ולחברים, זוהי משימה שיש בה הרבה מקום ליצירתיות.

ראשית, צריך להתחשב באירוע שלכבודו עורכים את השולחן, אם זה חג פסח או ראש השנה, יש לקחת בחשבון את סממני החג בעריכת השולחן. למשל, קישוט השולחן יכול להיות עם אלמנטים מאווירת החג, כמו אגוזים פזורים על השולחן בפסח, או רימונים שיקשטו את השולחן בראש השנה ואז כל הצבעוניות היא בגווני אדום. 

לפני סידור השולחן יש לתכנן מראש מה הצבעוניות שנרצה לעיצוב? למשל, עריכת שולחן חג שבו המפה לבנה, ותוספת הצבע תהיה צבע זהב. את הזהב ניתן להוסיף על ידי מפיות נייר זהובות או להניח בתוך כל כוס יין שוקולד עטוף בנייר מוזהב, כך כל השולחן מקבל נגיעה של צבע מוזהב עדין ואלגנטי.

למעשה, בתוך הכוס יין ניתן להניח כל אלמנט שנותן צבע: מפית, מקל קינמון עם פלפל מיובש (מתוק), שוקולד עטוף נייר כסף אדום, דגל ישראל קטן – לסידור של ארוחה לכבוד יום העצמאות, וכל רעיון שהוא.
 
רעיון נוסף לסידור שולחן חג הוא שימוש במפיות וחבקי מפיות. ישנם חבקים שהם ממש כמו תכשיט, והם מגיעים בצבעים שונים אשר יתאימו לצבע הכללי שבוחרים לסידור. החבקים מלבישים את השולחן באלגנטיות רבה וניתן גם לפזרם על השולחן ולא רק לשימוש עם המפית.
 
שימוש בפרחים הוא גם רעיון יפה ומרענן בייחוד בפסח עם בוא האביב. אפשר לשים ליד כל חבקי מפיות פרח אחד מפרחי העונה. הפרחים יכולים להיות בצבעים שונים או צבע אחיד, תלוי עד כמה רוצים שהסידור שולחן יהיה צבעוני.
 
ניתן לקבל רעיון מקסים מסידור זר שוקולד או זר של פרלינים. הסידור הזה הוא גם קינוח שכבר מוכן לכם לסוף הארוחה, והוא גם מאוד צבעוני. האריזה של זר השוקולד מקושטת נהדר והכלי שבתוכו הזר עומד הוא שימושי גם לאחר שאוכלים את השוקולדים וסוכריות.
 
 
ארוחה טעימה וחג שמח.

 

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש