הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » אופנת בגדי הריון

אופנת בגדי הריון

בתחילת ההריון הכל עוד נראה פשוט ונוח. כל הבגדים עוד עולים עליך ואת בעננים מעצם הקסם הזה של להיות בהריון ועוד מעט את אמא לתינוק.
  
ואז, אחרי חודשיים - שלושה, צריך כבר לשחרר כפתור מתחת לחולצה, כדי שלא יראו. ובכן עכשיו כבר יש פתרון נוח ויעיל לזה, זוהי הבטנונה. הבטנונה היא הרחבה פשוטה שאפשר לעשות למכנס או לחצאית ואת יכולה להמשיך ולהתלבש עם הבגדים הרגילים שלך לעוד זמן מה.
 
בטנונה
הביטנונה פשוט מתלבשת על רצועות המכנס עם טיק טק. מאחר והבטנונה היא חגורה עם גומי אלסטי, היא יכולה להתרחב בקלות מתחת לבטן ההריונית. היא מגיעה במידה small  או medium.

אחרי חמישה או אפילו שבעה חודשים, כבר צריך להערך יותר ברצינות לעניין בגדי הריון. תהני לך מכל רגע שאת יכולה לקנות חולצות הריון אופנתיות שימשיכו לשרת אותך גם לאחר הלידה. יש היום דגמים ועיצובים לבגדי הריון כל כך יפים, שזה פשוט כיף לקנות את חולצות וחזיות הריון.

בגדי ההריון שאנו מציעות הם גם חולצות הנקה או שמלות הנקה. עד לפני
 
שנה – שנתיים, אישה מניקה לא יכלה למצוא בקלות כל כך שמלות, כי לא ניתן להגיע לפתח הנקה שהתינוק יינק ממנו. אבל היום ישנם דגמים יפהפיים של שמלות שפשוט מרימים את החלק מתחת לקו החזה ובקלות אפשר להניק.

חולצת הנקה
ישנם דגמים שונים של חולצות הנקה, עם בדים איכותיים ונוחים, במגוון רחב של מידות. הרבה חולצות מגיעות בדוגמא של טוניקה שזה מאוד אופנתי ומעוצב. הבד מתרחב באיזור הבטן ומותניים ומחמיא לגוף.

המצאה ממש יפה היא הסינר הנקה שיכול לשמש גם כצעיף אופנתי לימים קרירים יותר. את הצעיף ניתן לקשור באלכסון על הכתף ואז הוא הופך לסינר שמסתיר את התינוק היונק בחופשיות. אפשר לקשור את הצעיף בקו המותניים מתחת לבטן וזה מוסיף למראה המעודכן שלך.כך שאת בגדי ההריון את יכולה להמשיך ללבוש בכיף גם לאחר הלידה, ובתקופת ההנקה.  
 
 
 
 
סינר הנקה
חזיית הנקה 

גם בנוגע לחזיות בתקופת ההריון ולאחריו, כשהחזה גדל, יש פתרון נוח מאוד. הגוזייה שהרבה נשים נהנות ממנה כחזיית הנקה, מגיעה עם כיסים שבהם ניתן להכניס את פד ההנקה ואז הוא לא זז או קופץ החוצה פתאום..
 
טוניקה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש