הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

מתנות לחתונה

מתחתנים וחוגגים
 
 
פעם, לא לפני הרבה זמן, 13-10 שנים, חתונה היתה עיניין די פשוט. בוחרים מקום, לרוב זה היה גן עם מים מפכפכים ומאווררים מצננים, בוחרים מנה ראשונה-עיקרית-קינוח, פוגשים את הדי ג'י לפגישת הכרות, ובזה פחות או יותר מיצינו את תכנון החתונה. מי שהשקיע גם בחר הזמנות לחתונה מנייר מיוחד, והוסיף איזה אפקט בידורי לחתונה כמו איזה בר משקאות משודרג. הכלה היתה בוחרת שמלה יפה, מורחת לק, תסרוקת, החתן בחר חליפה יפה, ובערך זהו זה.
 

אבל היום, הכל הוא פסטיבל חתונה אחד גדול. יש מעצבת אירועים, יש מפיקת אירועים, יש מסיבת רווקות עם הפקה שלמה וצריך להביא מתנה למסיבת רווקות, יש גם חינה למי שבעדה המתאימה. עיצוב האולם יכול להיות עם סידור בלונים מיוחד על כל שולחן או סידור זרי פירות טריים על השולחנות. חוגגים עם החתן מסיבת רווקים, שולחים מתנה מקורית ומיוחדת לזוג שבדרך. עורכים סרט על בני הזוג, מעצבים את האולם או הגן שבוחרים. החברות של הכלה עורכות לה מסיבת רווקות מושקעת וקונות מתנות למסיבת רווקות. בקיצור חגיגה שלמה של פסטיבל חתונה שצריך לעבוד הרבה שעות נוספות על מנת לממן אותו.
 

אפשר לשלוח מתנה לחתן וכלה זר ספא מקורי ומפנק שיהיה להם מזכרת נעימה מכם, אפשר לשלוח מתנה מיוחדת ליום החתונה בבוקר משהו כמו סלסלת פינוקי גורמה טרייה שנאפית ומוכנה באותו היום, הרי בערב האירוע הם לא יוכלו כלום.. ואת המתנה שלכם הם יזכרו יותר מכולם כי אתם שלחתם מתנה מקורית לחתונה שלהם ראשונים..
שיהיה במזל טוב!

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש