הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
מתנות לחתונה
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

מתנות לכריסמס

  
 
בעצם צריך לבטא את זה מתנות לכריסטמס או christmas אבל מי מתעכב על הביטוי הנכון כשכולנו יודעים למה הכוונה. מה שחשוב הוא למצוא מתנה מיוחדת, מתנה לכריסמס שתהיה מיוחדת ומתוקה לשנה אזרחית חדשה מוצלחת ומאושרת. ישנו מיגוון גדול של רעיונות כשמחפשים לחדש ולהפתיע עם מתנות לכריסמס.
 
   
 
אנחנו יכולים לבחור מתנה לחג המולד מתוקה ומיוחדת במינה, סטנד עוגות מעוצב עשוי אפייה בייתית משובחת ביותר. הסטנד עוגות ועוגיות לא ישאיר אף אחד אדיש. כל עוגה אפויה בקפידה וללא שומן טרנס. עיצוב ייחודי וטעמים נהדרים על גבי סטנד של 2 או 3 קומות, עטוף בנייר צלופן וסרטים אלגנטים לקישוט, מתנה יוקרתית ומיוחדת.
 
תמיד כיף לקבל סלסלת פירות עמוסה בכל טוב של תותים טריים, פירות חתוכים, יין, עוגה וכל מה שתרצו להוסיף על מנת להעשיר את המתנה המיוחדת הזו. חג שמח של שנה אזרחית חדשה יחד עם מתיקות ועיצוב קפדני, יעניקו מתנה מקורית לשנה חדשה.
happy new year מתאפיין בחגיגה שמחה של מתיקות עם בלונים צבעוניים ומסיבות שמחות אל תוך הלילה. אם אתם מוזמנים למסיבה ורוצים לשלוח מתנה לחג אתם יכולים תמיד לשלוח זר בלונים וזר פרחים צבעוני וריחני אלה סוג המתנות שתמיד מתקבלות בברכה אצל כולנו.
 

חיפוש באתר

מתנה ליולדת ולתינוק, הדפסת שם
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
הדפסה על מתנות


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש