הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

מתנות לחנוכה

 
 
חג החנוכה כבר מתדפק על שערינו והמאפיות אפופות בריח הנפלא של הסופגניות. כולנו מוזמנים או מזמינים את הקרובים להדלקת הנרות והבית מואר וחמים. אנחנו מיד ניגשים ללבב את הלביבות שספוגות בשמן.
 
לכן רעיון טוב הוא להביא מתנות לחנוכה כשמתארחים אצל חברים או משפחה סלסלת פירות חתוכים שיאזנו קצת את הקלוריות של הסופגניות והלביבות. מי שפחות מודאג מעניין הקלוריות יכול לשלוח מתנה לחנוכה סטנד יוקרתי של עוגות אישיות מעוצבות. סטנד יוקרתי ומרשים של מבחר סופגניות מיוחדות מעוצבות במקוריות עם טעמים שונים ומקוריים.
רעיון נוסף כשמחפשים חבילות שי לחנוכה, אפשר ליצור חבילה מרשימה במיוחד של שוקולדים, יין, פירות טריים, סופגניות עם ריבה, וסביבונים המסמלים את החג השמח והחמים הזה.הכל ארוז ועטוף בסרטים אדומים וזהובים כאווירת חד המולד המתקרב גם הוא.
 
מתנות לחנוכה
 ובינתיים עלינו להתמודד עם הילדים שבחופש. בחנוכה החופש הוא רק לילדים ואילו אנו, ההורים, ממשיכים בשיגרת חיינו.  ואז יש לדאוג לגיוס כל מי שרק אפשר – שמרטפים, סבים וסבתות, דודים ודודות וכל מי שאנו רק מעלים על דעתנו. ומאחר ובחנוכה מזג האוויר סגרירי הרי שמקום הבילוי העיקרי הוא בקניונים ובפסטיבלים. אבל נתנחם במעדנים שמחכים לנו עם הדלקת הנרות.
חג שמח!!!

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש