הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » יודאיקה, רעיונות למתנה

יודאיקה, רעיונות למתנהחמסה, חמסה, חמסה, טפו, טפו, טפו.. ויש עוד בלי סוף מהאימרות הללו. כמו כמות האמונות הרבות, יש לנו גם עיצובים ופיתוחים רבים של מוצרי יודאיקה יפהפיים. חמסה, מזוזה, רימונים מעוצבים, הכל עוזר לנו להתגבר על העין הרע.
      
יודאיקה, תשמישי קדושה, חמסות, מזוזות, כל הפריטים הללו נעשים היום בעבודת יד בעיצוב מקורי, והופכים להיות יותר ויותר נפוצים בתור פריטי עיצוב לבית ולמשרד. אם פעם יודאיקה היה נחלתם בלבד של אנשים דתיים, היום ישנם עיצובים מאוד מיוחדים של מזוזות, חמסות, מזכרות בסגנון יודאיקה, צבעוניות טורקיז, כחול, כתום, אדום, וכו'. אפשר גם להוסיף חמסה או מזוזה לחדרים הפנימיים בבית, בייחוד לחדרי ילדים זה יפה להוסיף קישוט צבעוני קצת פחות ילדותי ועם יותר משמעות.
    
חמסה ומזוזה זהו רעיון למתנת מזכרות מישראל לחברים או משפחה בחו"ל. ידוע כמה היהודים בחו"ל אוהבים מוצרים ישראל המסמלים יודאיקה וארץ ישראליות. חמסה מעוצבת בסגנון ישראלי זהו רעיון מיוחד למתנה, וגם תמיד לא מזיק שתהיה עוד חמסה בבית.

מזוזות מעוצבות יכולות להוסיף הרבה צבע לחדרים הפנימיים בבית, ממש כמו תכשיט. אפשר להתאים למזוזה גם חמסה בעיצוב תואם, ואז משלימים את המראה כסט תואם. זוהי מתנה מקורית למשרד, כשרוצים לקנות למישהו מתנה ואנחנו חושבים שיש לו כבר את כל הפריטים הרגילים.. והפיצפקעס. להתקין מזוזה זה די פשוט, יש ברכה שאומרים ויש לשים בפנים קלף תקני. החיבור הוא עם מסמר בחלק העליון והתחתון של המזוזה.

חמסה מעוצבת היא מתנה מקורית לאישה שאוהבת גווני כחול וטורקיז, ויש כאלה שממש עושות אוסף חמסות דקורטיביות על אחד הקירות בבית. אין ספק שאוסף של יודאיקה הוא סגנון בפני עצמו למי שאוהב לאסוף פריטים מעוצבים וצבעוניים עם הקשר ליהדות ודגש על עיצוב צבעוני וייחודי עשוי בעבודת יד. 
 
כפריט משלים לחמסה ישנו עיצוב של רימון צבעוני שגם הוא מסמלי היהדות למזל וברכה. רימון מעוטר בציפוי כסף וחרוזים ציפוי זהב הכל עשוי בעבודת יד עם דגש גדול על ייחודיות כל פריט שהוא בהחלט on off a kind, ניתן גם להוסיף ברכה או מספר מילים של מזל על גבי הרימון וגם על גבי החמסה.
אפשר להפוך את המתנת יודאיקה או חמסה כמשהו אישי במיוחד, כאשר מוסיפים שם או מילות מזל או ברכה קצרה לפי בקשה שלכם.
 

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש