הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות

חולצות מודפסות

 
חולצות מודפסות 
 
 
 
 
 
 
יש דברים כנראה שתמיד יהיו רלוונטים, ועם הזמן שידרוג קל למוצר הוא תוספת שעושה אותו עוד יותר רלוונטי.
חולצות מודפסות תמיד היו רעיון טוב למתנה, ובייחוד עם עיצוב יפה וצבעוניות נכונה, חולצה מודפסת יכולה להיות מתנה להיט, שמי שיקבל אותה יאהב את הרעיון. 
  

הדפסה על חולצות עם תמונות או טקסט הומוריסטי זו מתנה מדליקה. תראו לדוגמא מתנות לנשים בהריון, חולצות מודפסות עם כל מיני אמרות הומוריסטיות בנוגע להריון ולבטן. זו יכולה להיות מתנה לאישה בהריון שרוצה להמשיך ללבוש בגדי הריון אופנתיים ומדליקים.

הדפסה על חולצות לילדים, עם תמונות מקסימות ועם הדפסה על חולצה את שם הילד. ניתן להדפיס באנגלית או בעברית, וניתן להדפיס את השם הפרטי המלא או רק אות ראשונה של השם. ההדפסה יכולה להיות על גופיית סבא לבנה ונוחה ושתמיד היא באופנה, או על חולצה שרוול ארוך לבנה. הדפסה על חולצה עם קישוטי פיות ועיטורי כתר מקסימים ונסיכותיים,
זו מתנה לבת מצווה או מתנה לילדה קרובה אליכם שהיא בטוח תאהב את המתנה הזו.

חולצות מודפסות מגניבות יחד עם מגבת עם הדפסה של שם מקבל המתנה, זהו רעיון מקסים למתנה איכותית ושונה. תמיד הרי צריך עוד חולצה ועוד מגבת, ומאוד יפה לעשות מתנה אישית עם הדפסה של שם או ברכה קצרה. אתם יכולים גם להדפיס ברכה על מצעים ועל מגבת וזו מתנת גיוס שימושית שתמיד יהיה קל לזהות של מי המגבת, כשיש הרבה אנשים יחד. הדפסה על מגבת לילדים יכולה לעזור כשהולכים בקיץ כולם לים או לבריכה ומתחילים להתבלבל עם המגבות, והילד שלכם יהיה עם השם שלו ועם הדפסה אופנתית על המגבת..
חולצות מודפסות מצחיקות יחד עם סט של מגבת גדולה וקטנה עם הדפסה, יכולות להיות מארז מתנה לחברה מאוד יפה. תכיני סט תואם של הדפסה לחברה טובה שלך וזו תהיה מזכרת נהדרת ושימושית.

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש