הרשמה לדיוור
תשלום מאובטח
בייבי תיק Teddy
רעיונות למתנות ליום הולדת לאישה
מתנה מיוחדת לאמא
מתנות ליולדת
ראשי |  אזורי משלוח |  סל קניות
מתנות ראשי » מאמרים וטיפים של MyStyle » תינוק חדש הגיע הביתה

תינוק חדש הגיע הביתה


שיהיה במזל טוב, יש לכם תינוק! זה מדהים ומרגש, זו חוויה עם עוצמה שלא ידעתם עד היום משהו כזה, ובתור אנשים בוגרים כבר חשבתם שאתם מכירים הכל פחות או יותר. אז זהו, שמעכשיו אתם עומדים ללמוד משהו חדש כל יום, למשך כמה שנים קרובות. יש בזה המון חידוש והנאה, אור בבית וחיים מלאים, וגם יש בחוויית ההורות הרבה אתגרים, עומס, רגעי עייפים וקושי להתמודד עם האחריות הגדולה הזו שנפלה לכם על הכתפיים.

חזרתם מבית היולדות עם ארגזים מלאים מתנות ללידה, מתנות לאמא הטרייה, מתנות לאבא הטרי, את לובשת כבר חולצות הנקה, והנה מתחילים להם החיים החדשים. בבית מחכים כל האביזרים הנדרשים שרכשתם מבעוד מועד כמו: מיטה לתינוק עגלת תינוק, משטח החתלה, מנשא לתינוק ועוד המון פריטים חשובים.

תוך כמה חודשים כל החווייה של הימים הראשונים שהם מאוד עמוסים ומבלבלים, תהפוך לסיפור מבדר שתספרו אותו אחר כך לחברים ולמשפחה, אבל בינתיים להתחלה זה די מלחיץ, ובייחוד אם זה ילד ראשון שלכם. תוסיפו לכל זה את המחסור בשעות שינה שילווה אותכם לתקופה הקרובה, וקבלתם ערפל אחד גדול שעופף אותכם. 
אבל אל תשכחו, זה הכל ניהיה יותר בהיר וברור ככל שעובר הזמן, ובכלל הקושי הפיזי עובר ומתרגלים לישון פחות ולתפקד גם למחרת בעבודה. הרי כשאת יוצאת לעבודה, את נחה ממטלות ההורות, את רואה אנשים אחרים ופוגשת עוד בנות במצבך וזה עוזר.

חיפוש באתר

זר שוקולד זר מתוק
עיצובים חדשים למתנות ליולדת
מתנות לגבר מוצרי ספא


כניסת לקוחות רשומים

שכחתי סיסמא !!!

n,bv
cdsh vrhui uvbev
מדיניות ותנאי שימוש